úterý 8. července 2014

Náš andílek

Mladší dcera s rodinou se vrátila z dovolené z Mallorky, a aby si trošku "odpočinula" od malé Petrušky, přivezla ji na neděli k nám. Je to malý čertík, ale když po obědě spala, vypadala jako andílek. Hned mě napadlo, že si ji vyfotím a udělám jí další stránku do alba.


Jako základ jsem použila pěknou barevnou čtvrtku od Crate Paper, DIY Shop Crafty. Jelikož je čtvrtka sama o sobě dosti barevná a já jsem si konečně chtěla vyzkoušet práci s gessem, použila jsem jednoduchou šablonu a stránku gessem doplnila. Na dozdobení jsem použila výseky Maya Road


a papírové kytičky s vyříznutými lístky.


6 komentářů:

 1. Ja sa detí trochu desím, ako anjeliky mi naozaj pripadajú len keď spia :D Inak krásne nežná stránka :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :-) Je docela hodná, ale vyžaduje stálou pozornost, má spoustu energie a pořád se musí něco dít. :-)

   Vymazat
 2. Óoooo, gratuluji k založení blogu, a gratuluji ke krásné stránce. Děti jsou andílci :-) nejen když spí, je v nich ta neposkvrněná čistota, naprostá upřímnost, nezkažený cit...jsem obklopená nejen těmi vlastními a nasávám jejich svět a moc pro mě znamenají. Je to jiné než "za mlada" a najednou chápu i jiné věci. Stránka je skvělá, obdivuji využití nových technik, já se do toho moc nepouším. Milenko, přeji Ti krásné dny a ať Ti blog přináší radost a potěšení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haničko, moc Ti děkuji. :-) S těmi dětmi máš naprostou pravdu. Taky si je teď užívám jinak a neustále mě překvapují. :-)

   Vymazat