sobota 26. července 2014

12 TAGS OF 2014, july


Vždycky jsem obdivovala scrapženy, které vytvářely visačky podle Tima Holtze 12 TAGS OF ... Pravidelně jsem se chodila kochat na jejich weby a nikdy mě nenapadlo, že bych to mohla zkusit také. No, možná napadlo, ale nějak jsem si na to netroufala, když jsem viděla ty nádherné kousky u Olinky Helge, IlonkyPetry Tapevy nebo Lenky.
Když jsem ale uviděla Timovu červencovou visačku, řekla jsem si že teď a nebo nikdy. Je krásná letní, prostě nádherná.
Čas kvapil, blížila se naše dovolená a já jsem měla pouze promyšlené téma. A najednou tu byl pátek,  měla jsem balit kufry a z visačky byl vyřezaný pouze základ. Místo balení kufrů jsem až do večera pracovala na visačce a balení doháněla v noci. V sobotu ráno jsem si přivstala, abych mohla visačku vyfotografovat, s tím, že fotky zpracuji a blog napíšu až na dovolené. Odjížděli jsme totiž v sobotu v 10 hodin dopoledne.

Takže tímto Vás zdravím z Podunajské cyklostezky a tady je moje visačka.

6 komentářů:

 1. Milenko, to je báječné, že ses rozhodla se přidat... Tvoje visačka je krásná, barvičky jsou svěže letní... Moc se mi líbí detaily tvé visačky. A mávám na cyklostezku a přeji Ti krásnou dovolenou....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ilonko, děkuji. Jsem moc ráda, že jsem se nakonec rozhodla, a že se visačka alespoň trochu líbí. :-)

   Vymazat
 2. Blahopřeju! Je to sice občas honička (když to člověk dělá na poslední chvíli...), ale stojí to za to se přidat, protože držíš krok s novými technikami a nutí Tě to vymýšlet, jak na to. Tvoje visačka je svěží, vpravdě letní a optimistická. Je z ní cítit těšení se na dovolenou. Líbí se mi detaily - uzly, kormidlo, balón v dáli... Sympatický je krakelovaný povrch červených pruhů - vytváří to dojem majáku, který tam léta a léta stojí a plní svou funkci, příboji a slanému větru navzdory. A přesně takové majáky jsou: spolehlivě ukazují cestu za každého počasí. Prostě je to naprosto povedená visačka, udělala mi radost a pevně věřím, že není poslední! Už teď se totiž těším na další... ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, děkuji za komentář.... udělal mi velkou radost. Moc krásně se to čte a dodává mi to chuť vyzkoušet další visačku. :-)

   Vymazat